x

EDER - İstanbul Kalkınma Ajansı Toplantısı

Eklenme Tarihi: 20.06.2013

EDER - İstanbul Kalkınma Ajansı Toplantısı


 

Yeni yönetim döneminde çalışma ve faaliyetlerimizi hızlandırmak ilk alınan karar oldu ve yönetim kurulu olarak hızlıca ilerlemeye başlandı


EDER - İstanbul Kalkınma Ajansı Toplantısı

    Yeni yönetim döneminde çalışma ve faaliyetlerimizi hızlandırmak ilk alınan karar oldu ve yönetim kurulu olarak hızlıca ilerlemeye başlandı. Başkanımız Ömer Arıkan, başkan yardımcımız Süleyman Zafer Kuzucu ve genel koordinatörümüz İdil Ötkeren 29 Mayıs tarihinde İstanbul Kalkınma Ajansı ile biraraya geldiler.

    Yapılan görüşmede, İstanbul Kalkınma Ajansı ile karşılıklı bilgiler paylaşıldı. EDER olarak şimdiye karar yaptığımız organizasyonlar ve faaliyetlerden , yeni yönetim döneminde e-ticaret sektörünü geliştirmek için planladıklarımızdan bahsettik.

Kalkınma Ajansı tarafında ise amaçları, geçen dönemlerde sivil toplum kuruluşlarıyla olan çalışmaları ve hibe programları ile ilgili bilgiler aldık.

EDER olarak İstanbul Kalkınma Ajansı ile yaptığımız toplantının bir tanışma niteliğinde olduğunu ve birlikte yürütebileceğimiz bir çok proje olduğuna karar verdik. Önümüzdeki sezonda bu fikirlerimizi projelendirip EDER ismini bir marka haline getirmeyi planlamaktayız.

istka


istka2
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.