x

IMI E-ticaret Fuarı ve Konferansı

Eklenme Tarihi: 10.06.2013

IMI E-ticaret Fuarı ve Konferansı


 
Sektörde faaliyet gösteren katılımcı firmalardan konuşmacılar tüm gün boyunca e-ticaret, online pazarlama, sosyal ağlarda satış ve pazarlama, dijital ekonomide iş modelleri, hukuksal süreçler, dijital teknolojiler, mobil ticaret, lojistik, ödeme sistemleri, e-ticaret teknolojileri konularını geniş olarak ele aldılar.

IMI E-ticaret Fuarı ve Konferansı 

31 Mayıs 2013 Cuma günü gerçekleşen IMI fuarında e-ticaret sektörünün önde gelen firmalarından konuşmacılar ve katılımcılar fuardaydı. Sektörde faaliyet gösteren katılımcı firmalardan konuşmacılar tüm gün boyunca e-ticaret, online pazarlama, sosyal ağlarda satış ve pazarlama, dijital ekonomide iş modelleri, hukuksal süreçler, dijital teknolojiler, mobil ticaret, lojistik, ödeme sistemleri, e-ticaret teknolojileri konularını geniş olarak ele aldılar.

Konferans ilk olarak BKM Genel Müdürü Soner Canko'nun konuşmasıyla başladı, sonrasında T.C Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarı Ziya Altunyaldız mikrofonu devraldı ve e-ticaretin Türkiye'ye getireceği katkılardan bahsetti.

E-ticaretin çeşitli dallarıyla ilgili sunumlar sektörün tanınmış firmalarının üst düzey yöneticileri tarafından yapıldı ve tüm güne yayıldı.

Yapılan sunum konuları aşağıdaki gibidir :

Panel 1 - Site aramaları satışlarınızı nasıl arttırır?

-          Müşterilerin gözünden E-ticaret ve çözüm önerileri

-        Elektronik Ticaret Kanun Tasarısında son gelişmeler ve düzenlemeler

-        Online - Offline satışlar

-          E-Ticarette Yeni  Teknolojiler

-          E-Ticaret'te Kullanıcı Deneyimi

Panel 2 - E-Ticarette güvenli ödeme

-          Çağrı Merkezi E-ticaret entegrasyonu

Panel 3 - 2013'ün e-ticaret vizyonu

Panel 4 - Digital Marketing

EDER ile beraber fuarda , sektörün önde gelen bir çok firması da fuarda stand açtı. EDER'i temsilen Fotometrik 360 firmasından Aydın Karadöller, Revotas firmasından Burcu Karagülle ve EDER genel koordinatörü İdil Ötkeren fuara katıldılarimi konferansıimi konferansı2
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.