x
1 2

Eticaret Siteleri İçin Rich Snippets'ın Önemi

Rich Snippets; (Zengin İçerik Parçacıkları) Google tarafından her geçen gün arama sonuçlarında daha da önemli hale gelmeye başladı.


26.06.2013

E-Ödeme Sistemlerinde "POS" Modern Bir Dönem Başlıyor: PayU ve iPara

Eticaret yoluyla yapılan satımlarda her hedef kitleye göre önem kazanan bazı nitelikler vardır. Kimi alanlarda eticaret sitesinin tasarımının ön plana çıkması büyük önem taşırken, kimilerinde indirimin ne kadar çeşitli ürünlerde ve ne kadar fazla olduğu kullanıcıyı ilgilendirir.


26.06.2013

Türkiye E-ticaret Sektöründe İstihdam Durumu

Eleman açığının artmasından dolayı küçük şirketlerin yanı sıra büyük şirketler de alanında uzmanlaşmış personel bulma konusunda zorlandıklarını belirtiyor. Bu nedenle firmalar arasında eleman devir daimi belli zamanlarda oldukça sık yaşanabiliyor.


25.06.2013

İş Dünyası Bilişim Teknolojileri Konferansı

Sadece iş dünyasına yönelik olan Bilişim Teknolojileri Konferansı; konunun uzmanları tarafından farklı perspektiflerden bakılarak değerlendirilen seçkin bir platform olacaktır. Kurumsal firmalar için konferans ; BT maliyetleri optimizasyonu ve yeni teknolojik trendler hakkında bilgi edinebilme, kurumun karlılığını ileri bilişim teknolojilerinden faydalanarak arttırabilme ve networking amaçlıdır.


09.05.2013

Iphone İsim Hakkını Kaybetti.. Şaka mı bu?

Apple rakip firmalara karşı pek çok davayı kaybetti; ancak Brezilya'da kaybedilen dava şirkete "iPhone"u kaybettirdi.


18.04.2013

Mutlu Girişimci Olmanın 5 Sırrı

Girişimciler açısından ise küçük bir istisna oluşturabilir. Fikirlerini iş modeli haline getirdikten sonra tüm mesaisini işlerine ayıran girişimcilerin her şeyi yolunda götürmek için oldukça fazla efor harcaması gerektiğini söyleyebiliriz.


08.04.2013

8 - 21 Nisan İnternet Haftası

İnternet Haftası toplumda internet kültürünü yaymak, internet bilincini yaratmak, interneti tanıtmak, büyütmek, yeni projeler başlatmak, sorunları ve çözüm yollarını tartışmak, kısaca interneti Türkiye gündemine yerleştirmeyi amaçlamaktadır.


18.03.2013

TET Ar-Ge Proje Pazarı

TET AR-GE Proje Pazarı Etkinlik Daveti

Fikirler uyansın, projeler gün yüzüne çıksın. Elektrik , elektronik ve bilişim sektöründeki AR-GE projeleriniz bu platformda sağlanacak iş birliği olanakları ile hem ticarileşme fırsatı yakalasın hem de birbirinden özel ödüller kazansın!

Siteye yönlendirilmek için afişe tıklayınız..


12.03.2013

Nedir bu eTohum ?

Yeni ekonomi konusunda bilgi ve fikir sahibi, kendi internet şirketini kurmak isteyen girişimcilerle; şirketleri, yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getirmeyi amaçlayan pazar yeridir.


08.03.2013

1.Teknoloji Gelistirme Bolgeleri Zirvesi


1.Teknoloji Gelistirme Bolgeleri Zirvesi, 28 Mart 2013 tarihinde, Bakanimiz Sayin Nihat ERGUN'un katilimiyla, Istanbul Wow Hotel'de gerceklestirilecektir.


07.03.2013

5. BİLTRONİK Proje Yarışması

2008 yılından bu yana her yıl düzenlenmekte olan MÜSİAD Bilim ve Teknoloji Projeleri yarışması "BİLTRONİK" ile bu yıl üçüncü defa düzenlenecek olan Yıldız Teknik Üniversitesi Ar-Ge & Proje Pazarı, üniversite - sanayi işbirliğinin bu alandaki ilk örneği olarak, 2013 yılında "Enerji Teknolojileri" alanında Proje Yarışması ve Ar-Ge & Proje Pazarı Etkinliği şeklinde tek bir organizasyon olarak gerçekleştirilecektir.


07.03.2013

Embarcadero Mobile Studio

Tek seferde derle , iOS ve Android'te çalıştır!


05.03.2013
Toplam 17 kayıt görüntüleniyor.
1 2
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.