x
1 2 3 4

Genel Kurul Hazırlık Toplantısı Gerçekleştirildi

Eder 3. Olağan Genel Kurula hazırlanıyor.


26.04.2015

E-Ticaret Altyapı Sağlayıcıları Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

Yönetim kurulu toplantısında 2015 yılı içerisinde gerçekleştirilecek etkinlikler ile ilgili değerlendirmeler yapıldı


23.01.2015

E-Ticaret Altyapı Sağlayıcıları Komisyon Toplantısı Gerçekleştirildi

E-ticaret yazılımı gerçekleştiren altyapı sağlayıcılarının bir araya geldiği komisyon toplantısında, sektör sorunları ve yakın zamanda yapılacak çalışmalar ile ilgili değerlendirme yapıldı


23.01.2015

Türkiye′nin En Büyük 500 Bilişim Şirketi Açıklandı

İnterpromedya tarafından her yıl düzenlenen Bilişim 500 listesi açıklandı ve seçkin davetlilerin katıldığı ödül töreni gerçekleştirildi.  
Bilişim 500 ödül töreninde  Eder Yönetim Kurulu Başkanı Ömer ARIKAN'da katılımcılara ödüllerini verdi.


28.06.2013

Eticaret Siteleri İçin Rich Snippets'ın Önemi

Rich Snippets; (Zengin İçerik Parçacıkları) Google tarafından her geçen gün arama sonuçlarında daha da önemli hale gelmeye başladı.


26.06.2013

E-Ödeme Sistemlerinde "POS" Modern Bir Dönem Başlıyor: PayU ve iPara

Eticaret yoluyla yapılan satımlarda her hedef kitleye göre önem kazanan bazı nitelikler vardır. Kimi alanlarda eticaret sitesinin tasarımının ön plana çıkması büyük önem taşırken, kimilerinde indirimin ne kadar çeşitli ürünlerde ve ne kadar fazla olduğu kullanıcıyı ilgilendirir.


26.06.2013

Türkiye E-ticaret Sektöründe İstihdam Durumu

Eleman açığının artmasından dolayı küçük şirketlerin yanı sıra büyük şirketler de alanında uzmanlaşmış personel bulma konusunda zorlandıklarını belirtiyor. Bu nedenle firmalar arasında eleman devir daimi belli zamanlarda oldukça sık yaşanabiliyor.


25.06.2013

EDER Genel Kurul Hazırlık Toplantısı

EDER olarak Genel Kurulumuza hazırlık amacıyla her hafta başka bir üyemizin ofisinde yaptığımız toplantılar zincirinde bu hafta sıra Neticaret ofisindeydi.


20.06.2013

Aydın Üniversitesi Yazılım Eğitimi

Aydın Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü başkanı Ali Güneş'in yardımıyla Nisan ayı içerisinde yine Aydın Üniversitesi'nde e-ticaretle ilgili bir seminer düzenlemiştik. Bu seminer sırasında yazılım dersi öğretim görevlisi Duygu Çelik ile tanışma fırsatı bulduk.


20.06.2013

EDER - İstanbul Kalkınma Ajansı Toplantısı

Yeni yönetim döneminde çalışma ve faaliyetlerimizi hızlandırmak ilk alınan karar oldu ve yönetim kurulu olarak hızlıca ilerlemeye başlandı


20.06.2013

EDER Yeni Yönetim Kurulu

Yeni yönetimle beraber sektörün gelişmesi , tanıtılması ve ilerlemesi ile ilgili tüm aktivitelerde yer alınarak , EDER olarak organizasyonlar, eğitim ve seminerler düzenlenmesine karar verildi.


03.06.2013

İş Dünyası Bilişim Teknolojileri Konferansı

Sadece iş dünyasına yönelik olan Bilişim Teknolojileri Konferansı; konunun uzmanları tarafından farklı perspektiflerden bakılarak değerlendirilen seçkin bir platform olacaktır. Kurumsal firmalar için konferans ; BT maliyetleri optimizasyonu ve yeni teknolojik trendler hakkında bilgi edinebilme, kurumun karlılığını ileri bilişim teknolojilerinden faydalanarak arttırabilme ve networking amaçlıdır.


09.05.2013
Toplam 56 kayıt görüntüleniyor.
1 2 3 4
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.